Skip to content

Archives: Portfolios

agizkokusu

Ağız Kokusu

Diş kliniğimizde bu tedaviler bir taraftan gerçekleştirilirken, diğer taraftan da ağız bakımı eğitimi ve uygulamaları ile kokunun tamamen ortadan kaldırılması sağlanmaktadır
seffaf-aparey-2

Şeffaf Aparey

ŞEFFAF APAREY tedavisi; hızlı bir şekilde dişlerinizi olması gereken ideal pozisyona kavuşturacak estetiksel ortodontik bir çözümdür.
ortodonti-1

Endodonti (Kanal Tedavileri)

Endodonti, kanal tedavisi olarak da bilinir. Pulpanın, kendini tamir edemeyecek şekilde hasar gördüğü durumlarda uygulanan bir tedavi şeklidir.
agiz-dis

Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Cerrahisi

Ülkemizde halk arasında çene cerrahisi olarak bilinen ağız, diş ve çene cerrahisi, gömülü dişlerde uygulanacak cerrahi işlemleri kapsar.
ortodonti

Ortodonti

Üst çene darlığı gibi özel durumlar dışında, süt dişleri ağızdayken bu tedavi tercih edilmemektedir. Sadece önleyici amaçlı yer tutucu veya transpalatal ark gibi basit uygulamalar ileride oluşacak bozuklukları engellemekte kullanılabilir.
periodontoloji

Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

Dişi çevreleyen kemik ve dişetindeki azalmalar sonucunda dişler sallanmaya başlar ve nihayetinde dişler çürümeden dolayı kaybedilebilir. Dişeti hastalıkları, genellikle ağrısız ve sinsi bir şekilde ilerler.
dis-beyazlatma

Diş Beyazlatma

Tıbbi endikasyon açısından tetrasiklin renkleşmeleri, florozizler gibi değişik hastalıklarda beyazlatma kullanılabilir.
implant-4

Dental İmplant

Eğer ağızda eksik bir diş söz konusuysa, implant uygulaması gereklidir. Çünkü eksik dişin önündeki, arkasındaki ve karşısındaki dişler zamanla eksik olan diş bölgesini kapatırlar.
endodonti

Estetik Diş Hekimliği

Estetik beklentilerle diş hekimine başvuran hastanın öncelikle fotoğraf kayıtları alınır. Alınan kayıtlar dijital ortama aktarılarak, mevcut durum tespit edilip yapılacak düzenlemeler değerlendirilir.
pedidontoloji

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Burada amaç, dişin canlı bölümünde uzun vadede bir problem olup olmadığının tespitidir.
zirkonyum

Zirkonyum & Porselen Kaplama

Son yıllarda doğal dişlere benzer estetik beklentiler ile birlikte, ağız içinde özellikle de ön bölgelerde kullanılan materyallerin estetik olmasına özen gösterilmeye başlanmıştır. neden olması ile beraber diş etlerinde zamanla grileşmelere neden olmalarından dolayı yeni alternatifler aranmaya başlanmıştır.