Estediş Güneşli

Adres Bilgileri

Adres: Güneşli Mah. Cumhuriyet Cad. No: 40 Güneşli / İSTANBUL
Telefon: (0212) 444 70 90
Fax: (0212) 657 13 01
E-Psota: info@estedis.com Uydu Görüntüsü

ÖZEL ARAÇ İLE GÜNEŞLİ ESTEDİŞ'E GELMEK İÇİN

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden
Edirne- Mahmutbey tabelalarını takip ediniz. Sol tarafınızda göreceğiniz tekstil kulelerini geçtikten sonra Mahmutbey/Habipler/Güneşli tabelası istikametine giriniz. Bu yol üzerinde sağ taraftaki Habipler tabelası yönüne giriniz. ISTOÇ'un önünden U dönüşü yaparak Mahmutbey Caddesine giriniz. Estediş tam önünüzde meydanda sol tarafta kalacaktır.

Boğaziçi Köprüsü'nden
Köprü çıkışından itibaren Topkapı istikametinde devam ediniz. Ataköy-Şirinevler'i geçtikten sonra Atatürk Havalimanı tabelası yönüne giriniz. Bu yol üzerinde devam ediniz. Basın Ekspres yolu olarak adlandırılan bu istikamette StarCity binasını geçtikten sonra Güneşli tabelası yönüne sapınız. Bu yol üzerinde dümdüz devam ediniz.Kavşaktan sola dönüp sonra ilk sağdan yukarıya direk Güneşli Meydana çıkacaksınız ve Estediş tam karşınıza çıkacaktır.

Bahçeşehir'den
Mahmutbey gişelerinden çıktıktan sonra dümdüz devam ediniz. Sağ taraftaki 3. sapak olan Mahmutbey/İSTOÇ tabelası yönüne giriniz. Bu yol sizi Mahmutbey Meydanına çıkaracaktır. Estediş sol tarafta cadde karşısındadır.

Avcılar'dan
Mahmutbey tabelası yönünden giriniz. Bu yol sizi Basın Ekspres yoluna çıkaracaktır. Hürriyet Binasını geçtikten sonra Güneşli tabelası yönüne sapılır. Bu yol üzerinde dümdüz devam ediniz.Kavşaktan sola dönüp sonra ilk sağdan yukarıya direk Güneşli Meydana çıkacaksınız ve Estediş tam karşınıza çıkacaktır.

Bakırköy- Bahçelievler'den
E 5 üzerinden Atatürk Havalimanı tabelası yönüne giriniz. Basın Ekspres yolu olarak adlandırılan bu istikamette StarCity binasını geçtikten sonra Güneşli tabelası yönüne sapınız. Bu yol üzerinde dümdüz devam ediniz.Kavşaktan sola dönüp sonra ilk sağdan yukarıya direk Güneşli Meydana çıkacaksınız ve Estediş tam karşınıza çıkacaktır.TOPLU TAŞIM ARAÇLARI İLE GÜNEŞLİ ESTEDİŞ'E GELMEK İÇİN

Otobüs Hat Numaraları

97E GÜNEŞLİ-ŞİRİNEVLER
97H GÜNEŞLİ-AKSARAY
97M GÜNEŞLİ-MECİDİYEKÖY
97 GÜNEŞLİ - BEYAZIT
HT12 BASIN TESİSLERİ-YENİBOSNA METRO
98E GÜNEŞLİ BASIN TESİSLERİ - BAKIRKÖY
HT1 K.S.SÜLEYMAN EĞT.ARŞ.HASTANESİ-ESENLER METRO
| | | | |